Movies
Ratings
568
The Old OakRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
All of Us StrangersRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
EileenRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 2.5
CloseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
Riceboy SleepsRated ★ 2.5