Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
BodiesRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 3.5- Hard Times to Fall in LoveRated ★ 2.5
Turn Up the VolumeRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 2.5
Colin from Accounts Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 2.5
I May Destroy YouRated ★ 4.5- すいかRated ★ 3.5
WellmaniaRated ★ 3.0
ElpisRated ★ 4.0