Series
Ratings
50
Stranger ThingsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0