Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0