Titles you rated
PlutoRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0