Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5