Series
Ratings
49
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5