Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
HalfwayRated ★ 5.0
Three SistersRated ★ 5.0
New Year BluesRated ★ 1.5
CollectorsRated ★ 5.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 5.0
Trivial MattersRated ★ 5.0
Central IntelligenceRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 5.0
Shiva BabyRated ★ 1.0
Okko's InnRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
What's Your Number?Rated ★ 4.5