Series
Ratings
22
WayneRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Detective YugamiRated ★ 5.0
Hit & MissRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Love Stories From Fukuoka 12Rated ★ 1.5
You're My PetRated ★ 3.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0