Series
Ratings
137
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 1.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
VigilanteRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0