Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.5