Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5