Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Any Given SundayRated ★ 3.0
HereafterRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
KagemushaRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 3.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0