Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 2.5
Phantom Singer 2Rated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Super BandRated ★ 5.0
The Fishermen and the City 3Rated ★ 3.5
City Fisherman 2Rated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5