Series
Ratings
99
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 4.5
True BeautyRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.0
A Girl & Her Guard DogRated ★ 2.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5