Series
Ratings
71
Mid-Century ModernRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.5- IldajongsaRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Secret Life of CatsRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- Man in the ShowerRated ★ 3.0