Movies
Ratings
811
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.0
A Tour GuideRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
BrazilRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Log in BelgiumRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 3.0