Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5