Movies
Ratings
538
TaxiRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
CasperRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 4.0