Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5