Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Waiting For RainRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0