Movies
Ratings
638
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 2.5