Series
Ratings
167
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Shrinking Season 2Rated ★ 3.5
Shrinking Season 1Rated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 2.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 0.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 3Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 4Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 5Rated ★ 4.0