Movies
Ratings
134
Private LifeRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
AmourRated ★ 5.0