Series
Ratings
146
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Together: Treble WinnersRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0