Series
Ratings
19
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 4.5- Palace of DreamsRated ★ 4.0