Titles you rated
MoneyballRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5