Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.5