Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
What IfRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Jenny's WeddingRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0