Movies
Ratings
531
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The RecruitRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 2.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 2.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
MagnoliaRated ★ 4.0