Movies
Ratings
94
MartyrsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Juror 8Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5