Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0