Titles you rated
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Come and Hug MeRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
The MissingRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 4.0