Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0