Movies
Ratings
53
UsRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
CarolRated ★ 0.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 0.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 2.5