Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5