Movies
Ratings
42
AssassinationRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5