Titles you rated
DefaultRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0