Titles you rated
Witch HuntRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5