Series
Ratings
99
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The PittRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
KaosRated ★ 4.0