Movies
Ratings
121
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0