Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Pippi in the South SeasRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0