Series
Ratings
45
Kiss that KillsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0