Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
VictoriaRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0