Titles you rated
Asako I & IIRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
MarrowboneRated ★ 0.5
Beauty WaterRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 0.5
CandymanRated ★ 4.5