Titles you rated
Your LetterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0