Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5