Titles you rated
- The First RideRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 2.5
- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 MantisRated ★ 2.0 MantisRated ★ 2.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
 The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5 The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
 Nobody 2Rated ★ 2.0 Nobody 2Rated ★ 2.0
 NobodyRated ★ 2.5 NobodyRated ★ 2.5
 The Bad Guys 2Rated ★ 2.0 The Bad Guys 2Rated ★ 2.0
 Knives OutRated ★ 3.5 Knives OutRated ★ 3.5
 BallerinaRated ★ 2.5 BallerinaRated ★ 2.5
 SupermanRated ★ 2.0 SupermanRated ★ 2.0
- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
 Carry OnRated ★ 2.0 Carry OnRated ★ 2.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
 MaterialistsRated ★ 2.0 MaterialistsRated ★ 2.0
 Lilo & StitchRated ★ 2.0 Lilo & StitchRated ★ 2.0