Titles you rated
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.0
The Brothers GrimmRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
MulanRated ★ 1.5
MiraiRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0