Series
Ratings
109
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5